ART / Oil paintings / Oil painting 13803412

nr 1380 3412

OIL PAINTING

unidentified artist. Påskrift a tergo. Oil on canvas, 120x120, yttermått inklusive ram: 123x123,

Oidentifierad konstnär. Påskrift a tergo. Ej signerad. Olja på duk, 120x120, yttermått inklusive ram: 123x123 cm

800

SEK 1100

Monday February 22 2021
at 18:33:19